ربات اینستاگرام 

افزایش فالوور اینستاگرام 

خرید فالوور اینستاگرام

هر تغییری که اینستاگرام از زمان آغازش تا به الان معرفی کرده است یک گام به عقب تر رفته است و باعث نفرت عکاسان شده است. هر چند که در هفته چندین پست اینستاگرام میگذاریم و دیگر شوق و اشتیاق قبل را نداشته و عشقمان به پست گذاشتن روز به روز کاهش می یابد .

در ادامه به بزرگترین علت های این تاثییرات میپردازیم

 

اطلاع رسانی

سیستم اطلاع رسانی اینستاگرام روز به روز بی فتیده تر می شود . عدم توانایی اینستاگرام از فیلتر کردن کامنت ها و لایک های مهم از غیر مهم و بیهوده باعث شده است که خیلی از کامنت های مهم به چشم نخورند و این ویژگی برای کاربر بیهوده به نظر بیاید. بدتر از این قضیه این است که اگر شما چند اکانت اینستاگرام را به اینستاگرام خود اضافه کنید ، برخی از نوتیفیکیشن ها به خصوص در آیفن وجود دارد که به راحتی نمیتوانید از شر آن ها خلاص شوید

الگوریتم های اینستاگرام

الگوریتم های پیچیده و نه چندان خوب اینستاگرام باعث شده که صفحه ی اینستاگراممان تبدیل به یک زباله ی پست شود . اوایل این نگرانی وجود نداشت ولی با افزایش فالوور اینستاگرام حساب کاربریمان شاهد پست هایی هستیم که تمایلی به دیدن آن ها نداریم و به سختی میتوانیم پست های مورد علاقه ی خود را از درون آن ها پیدا کنیم

سفر در زمان

در اینجا یک نمونه سریع از پست های حساب کاربری است : 3 ساعت پیش، 3 روز پیش، 9 ساعت پیش، 2 روز قبل، 4 ساعت پیش، 2 روز قبل، آگهی، 9 ساعت قبل، 3 ساعت قبل، 3 روز قبل، 2 روز پیش، 10 ساعت پیش، 5 ساعت پیش

دیدن پست ها از سه روز قبل (گاهی اوقات بیشتر) گیج کننده است. گاهی اوقات مردم اطلاعات حساس به زمان را اعلام می کنند که من با نظر دادن پاسخ می دهم، فقط برای کشف این که مدت زمان زیادی رفته است.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   علائم، راه های علاج و پیشگیری از کبد چرب - قسمت 2

هشتگ

اینستاگرام با اضافه کردن هشتگ های تکراری و فقط با اضافه کردن یک شماره جلوی آنها باعث شلوغ شدن هشتگ ها شده است و کاربران به سختی میتوانند هشتگ مورد نظر خود را از بین آنها پیدا کنند و این امر نیاز به استفاده ی مدت زمان زیادی می باشد که باعث خستگی کاربران می شود.

حذف پست های مهم

سال گذشته من برای اولین بار در اینستاگرام یک پست برای تبلیغ کسب و کارم در اینستاگرام آپلود کردم . شایان ذکر است که شما مرتب باید پست های جدید بگذارید تا بینندگان جید جذب کنید و این امر ممکن است باعث خستگی شما و تبدیل اکانت شما به دریایی از پست های زیاد شود .

این پست کار بیش از 85 درصد پست های دیگر را انجام می دهد

اینستاگرام گفته است که آخرین پستی که شما منتشر میکنید ارزش آن به اندازه ی 85 درصد تمامی پست های قدیمی میباشد. این امر خیلی عجیب و غریب به نظر می آید . در ظاهر شاید بتوان گفت خیلی خوب است که پست جدیدمان خیلی خوب ظاهر می شود ولی در اصل این حالت بیهوده نشان دادن پست های قدیمی که خیلی وقت صرف آنها کرده ایم را نشان می دهد.

کامنت های اسپم

اگر کانت های افراد مشهور را مشاهده کنید میبینید که هزاران و حتی گاهی میلیون ها کامنت برای یک پست گذاشته شده است . که از نظر اینستاگرام 90 درصد این پست ها اسپم می باشد . با این حال تا الان هیچ الگوریتمی برای جداکردن کامنت های مهم از کامنت های اسپم به کار نگرفته شده است .